Welcome to our site

welcome text --- Nam sed nisl justo. Duis ornare nulla at lectus varius sodales quis non eros. Proin sollicitudin tincidunt augue eu pharetra. Nulla nec magna mi, eget volutpat augue. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer tincidunt iaculis risus, non placerat arcu molestie in.

Nasıl Site Sahibi Olurum?

19 Aralık 2008 Cuma

Nasıl Site Sahibi Olurum?

Domain (Alan Adı) ; Öncelikle bir domain almanız gerekmektedir.Domain sizin isminiz, ünvanınızdır.Başka eşi yoktur ve size özeldir ( örn: www.siteismi.com ) öğrenmek için alan adınızı, domain sorgulama bölümünden sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz.


Hosting (Alan); Hosting ise aldığınız alan adına göre açılan bir hesaptır ve sitenizin tüm dosyaları buraya yüklenerek sitenizin görünmesini sağlamaktadır.Bu iki işlemi yaptıktan sonra hesabınız açılmış ve siteniz yayına hazır hale gelmiştir. E- E-Mail adresleriniz çalışmaya başlar ve siteniz yapım aşamasında olarak yayınlanır.


Web Tasarım; Tasarım ise sitenizin içeriği yani sitenizin ne üstüne kurulması gerektiğidir.Bu işlem ise karşılıklı mail, telefon veya msn yolu ile görüşüldükten sonra arzu ettiğiniz sitenin içeriği sizden öğrenilerek karar verilir.Sizden yazı ve dökümanlar sağlanarak dosyalar halinde hostinginize yüklenir ve siteniz tamamen bitmiş olur.

Web Tasarımı yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayınız


Sizinde bir web siteniz olmasını istiyorsanız buraya tıklayın. Web tasarım konusunda bilgi almak için buraya tıklayın

0 yorum: